RX3009-White | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
RX3009-White | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
Buy RX3009-White - RX3000 Series - Evatron Plastic Enclosures - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase RX3009-White from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ |
£2.26 |
| 25+ |
£2.21 |
| 50+ |
£2.15 |
| 100+ |
£2.03 |
| 250+ |
£1.94 |
| 500+ |
£1.80 |
| 1000+ |
£1.71 |
| In Stock |
Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
RX3009-White | RX3000 Series | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
| Part No |
RX3009-White |
| Product Series | RX3000 Series |
|---|
| Colour | White |
|---|
| Material | ABS Plastic |
|---|
| Length | 65.5mm |
|---|
| Width | 45mm |
|---|
| Height | 24.5mm |
|---|
| Flanged | Yes |
| Technical Drawings | PDF |
| Share Me - RX3009-White |
 |
RX3009-White | Evatron Plastic Enclosures | Enclosures - Racks - Transformers - Components