EVA-50-NO-FL-BLK | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
EVA-50-NO-FL-BLK | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
Buy EVA-50-NO-FL-BLK - EVA50 Series - Evatron Plastic Enclosures - Competitive Pricing - Fast Delivery Times - Purchase EVA-50-NO-FL-BLK from KGA Enclosures Ltd.
| 1+ | P.O.A. |
| 25+ | P.O.A. |
| 50+ | P.O.A. |
| 100+ | P.O.A. |
| 250+ | P.O.A. |
| 500+ | P.O.A. |
| 1000+ | P.O.A. |
| In Stock | Please Note: VAT IS NOT INCLUDED |
EVA-50-NO-FL-BLK | EVA50 Series | Evatron Plastic Enclosures | KGA Enclosures Ltd
| Part No | EVA-50-NO-FL-BLK |
| Product Series | EVA50 Series |
|---|
| Colour | Black |
|---|
| Material | ABS Plastic |
|---|
| Length | 117mm |
|---|
| Width | 69mm |
|---|
| Height | 25.4mm |
|---|
| Top Style | Flushed |
|---|
| Battery Compartment | No |
|---|
| Technical Drawings | PDF |
| Share Me - EVA-50-NO-FL-BLK |  |
EVA-50-NO-FL-BLK | Evatron Plastic Enclosures | Enclosures - Racks - Transformers - Components